Изберете
Вашата количка
Уважаеми клиенти,
Националния празник на 22.09.2023г. (петък) ще бъде почивен ден за нашия магазин. Всички онлайн поръчки, направени преди 14:30ч. на 21.09.2023г., ще бъдат изпращани същия ден, а тези, направени след 14:30ч. - ще бъдат обработени и изпращани в понеделник, 25.09.2023г.
Весел празник и приятни почивни дни от екипа на Нитро Планет!

Високооборотна грес за зъбни предавки и лагери, 50ml.

Високооборотна грес за зъбни предавки и лагери, 50ml.
Високооборотна грес за зъбни предавки и лагери, 50ml.
  • Наличност: Имаме го
  • Номер: HS Be Grease
  • Тегло: 0.15кг.
5.00лв.
Без данък: 4.17лв.

За покупка на части, аксесоари и консумативи на обща стойност над 120лв. ние доставяме безплатно до избран от вас офис на Еконт.

За всички покупки на части, аксесоари и консумативи на обща стойност до 120лв. цената за доставка до офис на Еконт или Спиди е не повече от 8.70лв. До посочен от вас адрес доставката с Еконт или Спиди е 12.60лв. Посочените цени са без значение от обема и теглото на поръчката.

Всички поръчки, направени до 14:30ч., се обработват и изпращат същия ден. Ако има забава заради недостатъчна наличност във физическия ни магазин, изпращането се извършва на следващия работен ден.

Вземете поръчката си от нашия физически магазин и спестете от цената за доставка. При финализиране на заявката си ще имате опция за маркиране, указваща, че ще вземете своята покупка от нашия магазин.

Може да направите своята заявка и по телефона. Позвънете на 0887 190 917 и ние ще обработим поръчката за вас.

Описание

Силно прилепваща грес на база литиев комплекс, подходяща за зъбни предавки и лагери, работещи в режим на големи натоварвания и високи обороти. Отличен избор за смазване на двойката пиньон и корона в диференциала, както и за смазване на зъбните предавки в скоростната кутия, а за катерачите от TRX-4 и TRX-6 серията на Traxxas - и на зъбните колела в главините на всяко колело на модела.

Смазочния филм на тази грес е изключително труден за разкъсване благодарения на високата структурна стабилност, което гарантира оптимално смазване дори при силни вибрации, при екстремно и ударно натоварване. В допълнение, тази грес има отлични водоотблъскващи характеристики, включително когато има наличие на солена мъгла.

Благодарение на широкия температурен работен диапазон, греста е отличен избор както за студените зимни дни, така за употреба през горещия летен сезон. Температурата й на прокапване е 280°C.

Това е греста, с която може да обслужвате и сервизирате всеки един Traxxas модел. За това кои части, възли и детайли се нуждаят от смазване, може да направите справка от оригиналното за всеки модел ръководство за експлоатация, което ще откриете в PDF формат в нашата секция Документация.

За подхранване на всички гумени и силиконови уплътнения на модела, използвайте силиконова грес с номер 1647.

Количество: 50ml.

Отзиви за този продукт

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.
За да осигури своята пълна функционалност, онлайн магазин Нитро Планет използва бисквитки. Подробности ще намерите в раздел Лични данни. С натискането на бутон "Съгласявам се" вие се съгласявате както с предоставянето на свои лични данни, така и с Общите условия на Нитро Планет.